Kamica żółciowa dieta

Dieta żółciowa jest jedną z metod leczenia. Niektóre produkty zwiększenie produkcji żółci i zmusić go do pustego. Jeśli są wśród tych, którzy zarządzają ostrego ataku woreczka żółciowego, żółć najlepsze diety dla Ciebie będzie w pierwszym dniu tylko trochę herbaty.

Jeśli nie ma powikłań następnego dnia, a potem następne 4-5 dni wszyscy powinniśmy zrezygnować z ulubionych potraw i stopniowo zacząć słodki budyń semoliny, krakersy, ziemniaki puree, a następnie dodać herbatniki i stopniowo rozszerzać dietę. Po pokonaniu przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego diety powinny być przechowywane przez długi czas, choć po pewnym czasie poczujesz się lepiej.

Dla osób z chorobami pęcherzyka żółciowego przygotowuje się specjalny posiłek, lub jak kiedyś. Foods gotować, piec lub gotować, ale nigdy nie nevyprážame posiłki, lub w oleju. Posiłki zazwyczaj zgęstnieje zátrepkou lub zanieczyszczenia mąki. Przygotować zasmażkę tak, że mąka w patelni usmażyć w kolorze różowym, a następnie dodać wodę, gotować, co przygotowaliśmy i masła, które będziemy inaczej już dawno, używać gotowych posiłków.

Dozwolone diety mięsa żółciowego beztłuszczowy mięsa bez ścięgien. Jednak można gotować mięso do miękkości.

Mleko jest zakaz spożywania albo słodkie lub kwaśne. Mleko nadaje się do sosów i deserów. Mleko jest również odpowiednie, jeśli rozcieńcza się herbaty lub kawy słaby. Konsumpcji jaj, Dieta żółciowa znacznie ogranicza.

Oddzielne jaj, nie jedząc i próbując uniknąć żółtko. Biali mogą ciasta, nadaje się również pianki z białek našľahaného z owocami. Codziennie, jednak mogą spożywać do 1 jajko.

Produktów Obylninové do zachowania ich w zup i deserów, a także tworzyć załączników. Zasady ich patelni usmażyć na suchej, więc nie ma oleju. Po smażone polać wodą, a następnie dodać niewielką ilość świeżego masła lub oleju.

Warzywa jemy tylko jeden, że nenadúva i służyć jako dodatek do żywności, w sałatkach, itp.

Nadaje się do żółciowa owoc nie ma nasion i nie skóry. Jeśli nasiona nie mogą być usunięte (np. porzeczki) pchnął owoców tak, aby produkować soki owocowe. Gruszki puchnąć, więc nie służą wcale.

Tagi: ,