Dieta dla serca

Zdrowego stylu życia, które przynosi na diecie serca opiera się na niskie spożycie tłuszczów nasyconych i całkowitej zmiany stylu życia zmniejsza ryzyko choroby niedokrwiennej serca, zawału serca i innych chorób układu sercowo-naczyniowego.

Zasada diety na serce

Obniżyć poziom cholesterolu we krwi oraz chorób sercowo-naczyniowych Rizk osiągnąć żywności przychodów, które są bogate w błonnik i węglowodany złożone, niską zawartość tłuszczów nasyconych i tłuszczów trans. Dzienne spożycie cholesterolu powinno być nie więcej niż 200 miligramów na litr. Na sejmie serca powinny ograniczyć sodu. Węglowodanów Príjmané w diecie powinno pochodzić z pełnego ziarna, owoców i warzyw. Dieta jest zrównoważona pod względem witamin, minerałów, błonnika, białka, węglowodany złożone i tłuszcze zdrowe korzystne. Tworzenie dieta dieta wymaga profesjonalnej pomocy w formie wykwalifikowanego dietologists. Obniżające poziom cholesterolu, to palenie tytoniu, zmniejszenie masy ciała, aktywności fizycznej w ciągu tygodnia. Cholesterolu zmniejsza zużycie żywności w tworzeniu niską zawartość tłuszczów nasyconych.

Kto jest odpowiednią dietą dla serca

Dieta dla serca lub inaczej zwane grupy TLC będzie odwoływać się do ludzi, którzy chcą uniknąć choroby wieńcowej, zawał serca, udar mózgu lub którzy pokonali tę chorobę.