Szybka utrata wagi w diecie niskokalorycznej

Wybrali żadnej z diet redukcyjnych? Osoba nie jest już diety niskokaloryczne? Do diety niskokalorycznej nawet lepiej? Przeczytaj poniższe wskazówki, jak uniknąć najczęstszych błędów, które ludzie robią w ich posiadaniu diety redukujący. Kolejne 10 punktów, aby przejść podstawowe zalecenia dotyczące diety, udoskonalenia i osiągnięcia większej wydajności jest dieta.

regularnie kontrolować masę ciała

W trakcie diety redukcyjnej, monitoring wagowych co najmniej 3 razy w tygodniu.

Ważyć wszystkie produkty żywnościowe

Jeśli ważysz wszystkie żywności, którą spożywają w ciągu dnia i określeniu liczby tylko „na oko”, więc można zaokrąglić w górę nadmiar kalorii. Na jeden dzień, może być do 400 kalorii, to znaczy 1500 kJ.

Zadbać o wystarczające spożycie białka

Podczas diety redukcyjnej jest bardzo ważne dla utrzymania odpowiedniej ilości białka. Głosuj na pewno nie chude mięso, niskotłuszczowe produkty, rośliny strączkowe i jaj do leczenia tylko 2-3x w tygodniu.

codziennie, jeść jak najwięcej owoców, warzyw i pełnego ziarna
Nie jeść żywności, które zawierają duże ilości tłuszczów i węglowodanów

Podczas diety wybaczyć różnych przysmaków, aby wasze wysiłki, by przynieść pożądany sukces. Unikaj kiełbas, majonezu, tłuszczu mas, pełnotłuste mleko i sery, ciasta, słodycze i czekoladę.

Podziel się posiłkiem na 4-5 porcji dziennie

Pamiętaj, że noc należy jeść w ciągu dnia co najmniej. Nie jedz za późno, a na pewno nie jeść przynajmniej 2-3 godziny przed snem. Po 18 rano jeść tylko produkty o niskiej zawartości tłuszczu i błonnika.

Mecz sztucznych substancji słodzących
pić napojów słodzonych i pić dużo płynów niesłodzonego

Unikaj słodkich napojów bezalkoholowych i kół końcówki napojów. Jedna mała butelka zawiera do 8 kostek cukru.

rzucić palenie i picie alkoholu
Wykonaj tę procedurę, na co dzień i nie zapomnij o regularnej codziennej aktywności fizycznej