Diéta pre športovcov

Jedzenie jest bardzo ważne dla sportowców, kluczem do sukcesu życzeniowe. Sportowcy muszą jeść zdrowo i ćwiczeń, które mają być zadowoleni ze swoich wyników. Dieta dla sportowców jest przeznaczony dla osób, którzy chcą zdobyć siłę fizyczną i zwiększenie ich masy.

Posiłki składają się z zawodników, który zwiększy wartość energetyczna żywności otrzymał. Żywność musi być zrównoważona pod względem składników odżywczych i smak musi być atrakcyjna. Bardzo ważną zasadą w tej diety jest różnorodność pożywienia. Skład diety jest podobny do pożywne jedzenie, ale jego ilość zwiększa się o około 15-20% dziennie.

Przygotowanie żywności za pomocą konwencjonalnych środków, takich jak gotowanie, pieczenie i duszenie. Podczas tej diety jest bardzo bogaty wybór żywności i nieograniczona, jednak wolą jedzenie, które jest obfite i energii, podczas gdy wartość biologiczną.

W korzystnej diety dla sportowców, zwłaszcza mleka i przetworów mlecznych, mięsa wszelkiego rodzaju tyle i partii oczywiście warzyw i owoców. W celu zapewnienia zwiększonej podaży energii w przemyśle spożywczym, serwujemy posiłki 5x denne.bMusíme jednak zwrócić uwagę na jedzenie trudne do strawienia, a nie zbyt tłuste. Unikamy smażenia, tak aby uniknąć przywieraniu tłuszczu. Pieprz i sól do stosowania w niewielkich ilościach.

Ponadto, sportowcy potrzebują zdrowej diety i regularne ćwiczenia. W celu rozwijania mięśni właściwy sposób i tempie, zawsze powinniśmy stopniowo i powoli. Przekarmienia powinna osiągnąć przyrost masy ciała, ale niezdrowe, które wykazują wzrost tkanki tłuszczowej, a nie mięśni.

Tagi: ,