Bananowa dieta

Banana Diet został stworzony, i po raz pierwszy w 2008 roku awansowany do japońskiej sieci społecznej. Banana Dieta wprowadzony i promowany przez Hitoshi Watanabe niedoboru ogólnokrajowej konsumpcji bananów w Japonii.
Jeśli chcesz wiedzieć, czy ta dieta pomoże Ci stracić nadmiar kilogramów, czytaj dalej.

Podstawą diety jest jedzenie bananów jak najwięcej surowych bananów. Rano, wypić szklankę czystej wody w temperaturze pokojowej, a dam wam banana. Kiedy robisz ten rytuał codziennie rano, to zobaczysz, że igła na skali przesuwa w dół. W ciągu dnia można zjeść co chcesz (oczywiście, mówimy tylko o zdrowej żywności).

Jeśli włożysz banana i wodę codziennie rano i pomóc stracić masy dźwięków łatwo. Japoński, jednak ubezpieczony i dlatego dokonała szczegółowej analizy eksperymentalnej banana diety, które wykazało, że bez względu na to, co jedli w ciągu dnia, jego waga spadła.

To dlatego, że banana jeść rano, pomaga metabolizm doładowania, poprawić go i pomóc ją utrzymać. Banany zawierają także skrobię, która pomaga stworzyć uczucie sytości, a także pomaga blokować wchłanianie niektórych węglowodanów, które można jeść w ciągu dnia.

Również woda, którą pije się rano na czczo i zasadniczo powinny być w temperaturze pokojowej, odgrywa rolę – zmniejsza głód i poprawia trawienie.

Jaki jest zalecany do diety bananowej

Podczas diety bananów zaleca się nie jeść po 20:00 pm, w jedzenie podjęte późno w nocy może powodować problemy trawienne. Jeśli masz bardzo głodny wieczorem umieścić dużą kolację, aby dać mały owoc, który banuje głód. Podczas diety bananów Zaleca się również, że jeśli jeść posiłek i czuć się pełna w 80%, należy przestać jeść. Zaleca się również, w ciągu dnia do picia jedynie czystej wody w temperaturze pokojowej.

Korzyści z diety bananów

zwiększone spożycie płynów

Bananowa dieta – Wady

Banany powinny być zawsze świeże i może szybko stać się brązowy

Wyszukiwane hasła jak schudnąć: