Diety oraz wysoki poziom cholesterolu

Obniżające poziom cholesterolu dieta

Obniżające poziom cholesterolu, dieta jest dla ludzi, którzy cierpią hyperlipoptroteinémiou dla zdrowych ludzi, którzy mieli w przeszłości miażdżycy, osób z powikłaniami miażdżycy, osób z siedzącym trybem życia oraz dla osób, które zmiany metabolizmu lipidów w ramach pierwotnej prewencji miażdżycy.

Leki obniżające stężenie cholesterolu diety mogą być stosowane również w przypadku cukrzycy, jest niezwykle ważne dla węglowodanów. Nadaje się również dla osób z nadwagą, ponieważ ogranicza się w tłuszczu i poboru energii.

Obniżające poziom cholesterolu, dieta charakteryzuje się znacznie zmniejszyć spożycie cholesterolu. Kolejnym ważnym elementem diety obniżające poziom cholesterolu jest to, że zwiększenie spożycia kwasów tłuszczowych polienowych ponad nasycony. Bardzo ważne jest, aby całkowita zawartość tłuszczu w diecie wzrasta.

Całkowity pobór energii z diety cholesterolu obniżenie jest 1760 kcal, czyli 7400 kJ. To stanowi 55 g tłuszczu (30,5%), 150 g węglowodanów (52%), 75 g białka (17,5%). Kwota otrzymana witaminy C wynosi 90 mg podjęte i ilość cholesterolu poniżej 300 mg.
Kiedy cholesterol dieta wolą gotowanie, grillowanie, gotowanie na parze, pieczenie na sucho, pieczone w mikrofalówce lub na sucho.