Dieta GER

Przetworzone diecie przez GER – choroba refluksowa przełyku, może zmniejszyć częstość występowania refluksu i zminimalizowania podrażnień przełyku.

Odpowiednia dieta GER

Dieta nie jest zalecany do dużych porcji żywności, przy jednoczesnym zwiększeniu ciśnienia w żołądku i pogorszenie spôsobojú wrzenia i zaleca spożycie nie później niż 3 godziny przed snem.

Dieta zabrania żywności, takich jak czekolada, ponieważ metylyantínu zawartości tłuszczów po jedzeniu, jeśli wystąpi pogorszenie zwrotną, owoce cytrusowe i soki, napoje zawierające kofeinę, napoje gazowane, kawa, mentolu i mięty. Nałóg palenia również wykluczone, ponieważ zawiera nikotyny i że osłabia niższe pežerákový zwieracza.

Niskotłuszczowe produkty, które są zdrowe pokarmy i napoje są zdrowe diety, gdy dieta GER. Będzie promować utrata masy ciała jeść małe porcje w ciągu dnia, aby dać Ci uczucie sytości.

Zdrowej żywności i napojów mogą stanowić dozwolone soki wzbogacone w witaminę C, jedzenie niskotłuszczowe produkty, ale bez nadmiaru tłuszczu.

Kto jest na diecie GER dla?

Dieta jest dla osób cierpiących na chorobę refluksową przełyku, zdrowa dieta jest odpowiednia dla wszystkich, jeśli spełnia on wartość odżywczą.

Zdrowy styl życia, można uniknąć duże porcje, unikania, ograniczania spożycia tłuszczów i rzeczywiste hmonosť. Bez kawy, czekolady, palenie potrzeba zdrowia. Podobnie jak zużycie najpóźniej 3 godziny przed snem.