Odchudzanie z zieloną herbatą

Kiedy tylko schudnąć, musisz wolą oddawać się zielonej herbaty czerwone wino. Oba napoje, herbata i wino są najbardziej popularne przyprawy świata i dać swoje ciało dużo cennych substancji. Ale w miarę utraty wagi, tak jak herbata jest lepszym wyborem niż wino.

 

Zielona herbata i odchudzanie

Zielona herbata jest całkowicie niekalorycznym, a nawet bezpośrednio wspomaga utratę wagi. Kiedy najlepiej pić zielonej herbaty zielonej pić? Zrób to jak w Chinach: jeść pić zielonej herbaty.

Aby szybko i łatwo pozbyć się jej zaokrąglony brzuch, na pewno nie źle, kiedy można dostać kilka paczek zielonej herbaty dziennie i pić kilka filiżanek.

 

Herbata, z wyjątkiem, że jest całkowicie niekalorycznym, posiada także dwa długoterminowe skutki:

  • łagodzi apetyt
  • Powoduje to wzrost zużycia energii o cztery procent (wydaje się być mało, ale jeśli powtórzyć ten rytuał codziennie, w końcu pomnożyć)

Herbata obsługuje również spalanie tłuszczu w jamie brzusznej.

 

Dobra zielona herbata jest orzeźwiający i się go kupić w różnych smakach, albo owoców lub kwiatów. Zielona herbata posiada przyjemny słodki smak i lekko gorzki jeszcze. Od zielonej herbaty został poddany fermentacji, musi przygotować inne niż herbata czarna.

 

Przygotowanie zielonej herbaty:

  • do jednego litra wody powinno być 10-12 g lub 10-20 g chiński japoński zielonej herbaty
  • nigdy nezalievajte herbata z wrzącej wody, odstawić na krótko po wrzenia: 80 ° C przez około 5 minut
  • Aby osiągnąć łagodny smak, niech parzenia herbaty przez 1,5 minuty, jeśli chcesz czegoś mocniejszego smaku, herbata lúhujte 2-3 minut
  • Nie wyrzucaj zużytych liście herbaty, może być ponownie użyty kilka razy
  • wlać herbatę do nagrzanego garnka i na rozgrzanym kubki, pomaga mu utrzymać lepsze temperatury

Wyszukiwane hasła jak schudnąć: