Jak schudnąć podczas snu

Czy mogę schudnąć podczas snu? Każdy, kto próbuje pozbyć się nadmiaru kilogramów, z pewnością tylko marzyć o tej metody odchudzania. Jeśli jesteś zainteresowany tą formą odchudzania, zachwyci. To jest możliwe! Musisz tylko spełnić pewne warunki.

Utrata masy ciała w czasie snu

Założyciel i promotor tej niezwykłej metody odchudzania jest niemiecki lekarz Pape Detlef. Kraje lekarza, że ​​nasz organizm działa w ciągu dnia w metabolizmie wydajności i przełączniki nocnych do regeneracyjnego metabolizm.

Insulina i utrata masy ciała

Największe problemy w tym jego działalności niezwykłych powodując insuliny.Wzrost insuliny do wysokiej wartości dokładnie wtedy, gdy jemy produkty bogate w węglowodany, tak bogatych w cukry i skrobi. Należą do nich pokarmy, takie jak białe pieczywo, produkty z mąki, makarony, ziemniaki, frytki, świeże owoce i tym podobne. Przez spożycie żywności wymieniony blok o nocy 5 godzin spalanie tłuszczu.

Jak schudnąć – kiedy i co jeść

Dlatego jeśli przegramy, musimy pomóc organizmowi wybrać energię warstwy tłuszczu, które jemy co najmniej 2 godziny przed snem.Wieczorem najlepiej jeść białko w postaci beztłuszczowej mięsa i warzyw.

Kolacja jest prawie idealny Sałatka grecka z serem lub z kawałkami chudego mięsa. Po takim posiłku cukru we krwi, insuliny i lipidów we krwi spada do niskich wartości. Łatwy smaczny obiad razem z lekkim ruchem Wieczorem stwarzają idealne warunki do eliminacji dużych ilości hormonu wzrostu.

Na picia wieczorem, można wybrać smaczne zielonej herbaty.

Większość węglowodanów otrzymać w pierwszej połowie dnia.

Wyszukiwane hasła jak schudnąć: