Jak schudnąć na Boże Narodzenie

Średni przyrost masy ciała osoby w okresie listopad-styczeń około 3 kg. W tych miesiącach zimowych, ludzi, przyrost masy ciała łatwiej, ponieważ poruszają się mniej i oczywiście bardziej cieszyć się delikatność Bożego Narodzenia. Ale kto chce być nieszczęśliwy z uzyskania na Boże Narodzenie? Poniższych wskazówek, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, że po prostu przyklejone na Boże Narodzenie.
Dostęp

Jeśli zaczniesz na Boże Narodzenie pochutnávanie to, co widzisz, nie można określić, jakie kryteria i co nie jest, po świętach będziesz żałował, że nie trzymać w ryzach. Zdecyduj, aby cieszyć się wakacje bez wszystkich bajerów, które oferują. Wybierz tylko to, co jest naprawdę smaczne, jeszcze nie próbowałem wszystkiego. Wolę powiedzieć, że dziś, jeść przekąski i jutro siebie, nie wszystkie w jeden dzień.

Jedz tylko to, czego potrzebujesz

Nie czyń wysiłek na każdy posiłek, rzeczy się na wszystko, co widzisz i możesz zjeść w końcu musisz włączyć pasek. Czy to wręcz przeciwnie! Ciesz się każdym kęsem, cieszyć się jedzeniem i czuje się świetnie przy tym tak. Ta porada z pewnością zaoszczędzić setki nadmiar kalorii z każdym posiłkiem. Aby spróbować wszystkiego, czy małe posiłki i jeść je w dużych odstępach czasu. Nie obciąża żołądka i na pewno dużo mniej jeść.

Ćwiczenie

Chociaż wakacje zaczęły, na pewno rezygnuje z ugruntowaną ćwiczeń. Po zatrzymaniu, będzie bardzo trudno wrócić do formy. Jeśli naprawdę nie dostać się do sali gimnastycznej, zrobić kilka ćwiczeń w domu lub pójść na spacer. Takie ćwiczenia lub chodzić do pamiętać, że chcesz utrzymać smukłą sylwetkę i zdrowe. Pamiętaj również, że święta nie są o siedzieć domu i oglądać telewizję i korzystać z orzechy, ciastka i czekolady.

Odłóż to

Jeśli się na przekąskę w domu gotowy dla gości, należy je usunąć tylko wtedy, gdy pochodzą one i tylko rozdawać je, gdy opuszczają. Nie będzie tak słodkie pokusy prosto. I jak to się mówi, z oczu, to z myśli. Jeśli przekąskę, pomimo tego zakresu nadal przyciągają następnie przeniesie Cię do tablicy i zostawić resztę na później.

Oceń i dobrej woli

Posnažte przez Boże Narodzenie, aby zachować spokój i bezstresowy. Gdy jesteś w bardziej stres, zwiększa apetyt. Ciesz się świąt Bożego Narodzenia i pokój rodzinny. Otocz się atmosfera przyjemny i relaksujący. Zamiast czytać dobre książki lub czasopisma, lub zadzwoń do znajomych, jak należy kręcić lodówce.