Jak najlepiej schudnąć latem i strojów kąpielowych – wskazówki wagi letnie strat

Pamiętaj, aby zadać sobie pytanie: jak schudnąć przed wakacjami? Zima dobiega końca, wkrótce zaczyna się wiosną i latem jest tu nawet wiedzieć. Poodkladáme ciepłe płaszcze i wyciągnął pudełka spodenki letnie, spódnice i koszule. Powoli już zaczyna myśleć o tym, że gdy na wakacjach z rodziną i przyjaciółmi.

Ale nagle zdajesz sobie sprawę, że jesteś zbyt wygodne i że oprócz strojach kąpielowych na plaży skierowaną do dake kilo extra.

Ale nie martw się – jeśli chcesz schudnąć przed latem, to w ogóle możliwe! Poniżej prezentujemy kilka prostych porad dotyczących odchudzania, które pomogą Ci schudnąć przez lata, jeżeli zdecydują się umieścić w swoim codziennym życiu. W ten sposób możesz kształtować swoje ciało i można stracić kilka kilogramów miesięcznie.

Jak najlepiej schudnąć przed latem

  • Pij co najmniej 8-10 szklanek wody dziennie – woda odgrywa ważną rolę w naszym funkcjonowaniu organizmu. Tkanki tłuszczowej i konto kości wody o 20%, 75% z wody, mięśni i ponad 80% wody jest w naszej krwi. Woda pomaga usunąć toksyny z nerek i wątroby, które następnie umożliwia metabolizowania więcej tłuszczu. Woda naprawdę działa jako naturalny apetytu!
  • Pić mniej alkoholu, lub usunąć go całkowicie – jeśli naprawdę chcesz schudnąć, a następnie umieścić alkoholu „do widzenia”. Alkohol tylko pomaga organizmowi do przechowywania tłuszczu i spowalnia przemianę materii.
  • Unikać desery i lody – To wielki krok na drodze do utraty wagi. Te rzeczy są pełne tłuszczów nasyconych i cukru, a oba elementy są podstawowe przyczyny, które powodują nadwagę.
  • Jedz dużo warzyw, roślin strączkowych, produktów pełnoziarnistych, zbóż i owoców w diecie – zawierają one „dobre węglowodany” mało kalorii i tłuszczu. Są one trawione powoli w organizmie i dlatego pomagają tłumić głodu i sytości wyjechać na dłuższy czas.
  • Zwiększyć spożycie omega-3 kwasów tłuszczowych w diecie – te rodzaje kwasów poprawę przemiany materii i energii poziomów ciała. Powinieneś jeść ryby takie jak makrela, łosoś, sardynki i śledzie. Wszyscy są bogate w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe i kwasy te mają działanie zapobiegawcze przed chorobami układu krążenia, reguluje ciśnienie krwi i zmniejszyć ryzyko wystąpienia niewydolności serca. Dlatego też są one bardzo pomocne w utracie wagi.
  • Jedz 5-6 mniejszych rozmiarów posiłki dziennie – zamiast jeść swoje 3 główne posiłki dziennie, podzielić na mniejsze porcje jedzenia 5-6 razy dziennie. Mniejszych posiłków w krótszych odstępach czasu pomoże poprawić metabolizm i spalić więcej tłuszczu. Jest to również dobre dla utraty wagi.
  • Jedz pokarmy bogate w błonnik – włókno tłumi głód. Pokarmy bogate w błonnik zająć więcej czasu do strawienia, dzięki czemu są mniej głodni. Przykłady produktów bogatych w błonnik: pełnoziarniste, brązowy ryż, figi, jabłka, brokuły, groch, soczewica, fasola, świeże warzywa i owoce, orzechy i tak dalej.
  • Użyj prawego przyprawa w diecie – r. przypraw jak imbir, gorczyca, pieprz, cynamon, liść laurowy i tak dalej, to wszystko prowadzi do zmniejszenia apetytu na słodkie i są przydatne w odchudzaniu.
  • Unikaj jedzenia w nocy – Należy jeść 2-3 godziny przed snem. Pozwól ciału w trawieniu pokarmów wystarczająco długo przed pójściem do łóżka.