Dieta Dukana i Dieta Atkinsa

Dukanova dieta i Dieta Atkinsa – który jest taki sam

Jak Dukanová dieta różni się od diety Atkinsa? Istnieją pewne podobieństwa między Dukanovou i diety Atkinsa. Obie diety skupić się na konsumpcji niskiej węglowodanów. Jednakże oba te diety są główne różnice między nimi.

Dukanova dieta i Dieta Atkinsa – jaka jest różnica

Liczenie

Dukanova dieta nie dostarcza żadnych kalorii, węglowodanów i innych składników odżywczych wartości w każdej z czterech faz.Dieta Atkinsa nie Ilość kalorii jest od samego początku. W Dukanovej diety jest spożywanie pokarmów z listy (lista zawiera 100 żywności), w tym żywności z ostatniej fazie.

Tłuszcz

Choć dieta Dukanovej dieta skupia się na białko o niskiej zawartości tłuszczu, w tym niskotłuszczowych produktów mlecznych, Dieta Atkinsa nie ma granic dla produktów mlecznych, mięsa i tłuszczu.Dieta Atkinsa będzie nałożyć ograniczenia na tłuszczów nasyconych. Pierre dukan mówi, że koncentruje się na żywność o niskiej zawartości tłuszczu, ponieważ chroni serce.

Naturalna żywność

Podczas diety Atkinsa zaleca koktajle i wiele pakowanej żywności w diecie Dukanovej diecie daje bardzo silny nacisk na naturalnych produktów spożywczych – 100 naturalna żywność.

Liczba

To Dukanovho 100 lista pokarmów białkowych i warzyw można jeść co chcesz.Dieta Atkinsa jest spożywanie warzyw jest ograniczona, ponieważ liczyć węglowodany żywności i nie przekraczać dziennego limitu.

Wyszukiwane hasła jak schudnąć: