Jabłko a dieta

W 2003 roku opublikował książkę z dieotoligičky Tammi Flynn, który przyciągnął na całym świecie diety wielkim zainteresowaniem. Książka zajmuje się dieta odchudzająca, którego główna idea polega na jabłka jako część każdego posiłku. Ta zdrowa dieta znacząco zmienić dietę, zwiększyć spożycie wody jest zalecane i aktywnego ruchu w formie spaceru.

Sekret tej diety zapewnia, opiera się na zasadzie świeżego jabłka przed każdym posiłkiem. Jabłka jedzenie zmniejsza apetyt, co oznacza, że ​​nie chcą. Apple daje uczucie sytości, dzięki czemu dietujúci dochodów mniej energii. Jest to zdrowa dieta bogata w wysokiej dieta, niższy poziom cholesterolu we krwi, regularne ruchy jelit, chroni przed rakiem i mniejsze ryzyko chorób serca.
Jabłko dieta kładzie nacisk na ćwiczenia i wody pitnej.

Dlatego pomaga stracić na wadze są 3 jabłka, które dodają do codziennej diety.

Na negatywne strony, oferujących takie potrawy mogą być zbyt szybki wzrost spożycia błonnika, co powoduje problemy trawienne lub jeść trzy jabłka dziennie świecie zmęczony.

Jabłko dieta jest prosty i zdrowy sposób, aby schudnąć. Nie ludzi, którzy nie mogą spożywać dużo błonnika problemów zdrowotnych. Ważnym elementem diety jest również program ćwiczeń, o niskiej zawartości tłuszczu programu i picia 80-10 szklanek wody dziennie.