Dwa tygodnie diety

Zákldaom tej diety redukcyjnej jest dieta, która ogranicza tłuszcze, większości produktów mlecznych, cukru, soki owocowe, alkohol, słodycze i mięsa.

O niskiej zawartości węglowodanów dieta o niskiej węglowodanów i białek wysokiej składający się z dziennej dawki 1000 kalorii rozłożone na trzy posiłki. Dieta powinna zawierać pokarmy, takie jak chude mięso, drób bez skóry, warzywa i owoce. Zdrowe napoje powinny być słodzone wody. Program dieta powinna trwać dwa tygodnie, a następnie należy rozpocząć program o nazwie „Stay lean”, który pozwala pewnych pokarmów. Ten etap jest bardzo ograniczony pobór energii. Niedopuszczalne są także suplementy diety i alkoholu. Restrykcyjnej diety pozwala tylko na dwie kromki pełnoziarnistego chleba dziennie. Zabronione jest spożywanie cukru, ziemniaki, spaghetti, Masiel orzechowe, desery, słodycze, żywność mącznych, śmietana, mleko, tłustych mięs, sosów i tłuszczów. Poprawiono marchew, seler i niesłodzone żelatyny.

Zaletą diety to chude mięso, owoce, warzywa, ale wadą jest to bardzo niski pobór energii, węglowodanów jest ograniczony i mały wybór mięsa. Szybka utrata masy ciała kończy się szybko wrócić do normalnego odżywiania i rosną na stronach Facebook i masy ciała.

Dwa tygodnie odwołań diety tylko do tych, którzy chcą krótkie i gwałtowna utrata masy ciała. Ludzie, którzy mają różne choroby powinno być możliwe zasięgnąć porady lekarza.

Wyszukiwane hasła jak schudnąć:

Tagi: ,