Dieta South Beach

Zdrowej żywności, że dieta South menu Plaża składa się z produktów o wysokiej zawartości białka, które początkowo zmniejszyć spożycie węglowodanów, a następnie ponownie wprowadzone w ograniczonych ilościach. Ta dieta jest jednym diet niskokalorycznych.

Dieta składa się z trzech faz programu. Początkowo ograniczone spożycie węglowodanów i prawo do zwrotu ponownie później do diety, która poprowadzi do utraty wagi. Głównym źródłem białka są ryby, kurczaka, indyka, chudej cielęciny, wieprzowiny, wołowiny i mięsa jahňaie, jogurt, sery o niskiej zawartości tłuszczu, tłuszcz z orzechów, oliwy z oliwek i Řepová orzechowego. Rozmiar, który ma na posiłek sam w sobie jest określony. Kładzie nacisk na całe ziarna i żywności o niskim indeksie glikemicznym. Dieta składa się z trzech faz. W pierwszej fazie mogą chude mięso, drób, jaja, wymiana jaj, ryb i oliwy z oliwek. Jako źródło węglowodanów są uważane za produkty z warzyw, sałatki, orzechy i trochę chudego mleka.

Niski indeks glikemiczny w ograniczonych ilościach jest w drugiej fazie diety. Długość diety w tym faza trwa dwa tygodnie, jeżeli utrata masy ciała nie będą wystarczające do gustu. Niezastosowanie się do systemu i otrzymała żywności i dochody przekraczają zatwierdzona kwota jest konieczne, aby powrócić do pierwszego etapu. Spożywanie owoców jest na lunch i kolację, ale nie śniadanie. Żywność zastąpić pieczywo pełnoziarniste, słodkie ziemniaki i rodzaju ryżu. Porcje ryżu i ziemniaków są dozwolone w małych ilościach.

Zakazane żywności chleb, ryż, ziemniaki, niektóre warzywa, makaron, chleb i piwo. Przekąski Nopak dozwolone w diecie są orzechy, niektóre czekolady desery, desery, o niskiej zawartości tłuszczu ser, niektóre rodzaje jagód, niesłodzone żelatyny.

Trzecia faza jest do zachowania zdrowego trybu życia do życia w oparciu o podstawowe zasady. Dieta South Beach nie zabrania przyjęcia zdrowe tłuszcze, produkty bogate w węglowodany, wybranych w małych ilościach. Dieta nie zawiera wystarczającej ilości wapnia. W pierwszej fazie uda Ci się stracić nadwagę wagi. Bardzo długi Trzecia faza to w wielu diety lub nieobecny.

Dieta spotyka ludzi, dla których nie ma problemu z ograniczeniem węglowodanów i interesują się tym, skład każdego żywności i jej rzeczywistej wagi. Zdrowie i utrata masy ciała, oprócz diety i ćwiczeń fizycznych wzmocni.

Tagi: ,