90-dniowa dieta

Zastąpienie białka, skrobi, węglowodanów i witamin dni, jest to przepis dla utraty wagi, który oferuje 90-dniowy rozdzielczości diety. Są to diety niskokaloryczne. Odniesieniu Správne na właściwą kombinację czasu i spożycia żywności może spowodować utratę wagi.

90-dniowa dieta przemian cztery dni cyklu. Pierwszy dzień jest kontynuowane amyloidu białka, węglowodanów i witamin każdego dnia i 29 dni jest dzień wody pijąc tylko wodę. Ciało człowieka odbywa się zgodnie z dietą 4:00 do 12:00 cyklu czyszczenia / minimalne spożycie żywności i wysokie spożycie wody / i 12:00 do 20:00 cyklu odbiornik / najlepszy czas na spożycie żywności /. Od 20:00 do 04:00 wystąpi układu pokarmowego i nie ma nic do jedzenia. Każdego dnia należy rozpocząć i szklanką wody konieczne jest wypicie 10 filiżanek. Zdrowej żywności na śniadanie są owoce i warzywa. Lunch jest na diecie receptur dieta jest zalecana i wieczorne posiłki od obiadu, ale tylko część połowę. Wyników odchudzania to zmniejszenie poboru energii, zachowując do regularnej diety i spożywanie posiłków niskiej kaloryczności.

Diety, takie jak charakterystyczny diety 90-dniowej oferuje 18-25 kg utraty wagi przez trzy miesiące, które nie mogą powodować problemy zdrowotne. Dieta nie jest odpowiedni dla dzieci, młodzieży, kobiet ciężarnych i karmiących oraz osób starszych. Utrata masy ciała będzie również promowanie aktywności fizycznej i sportu, jest odpowiednim uzupełnieniem medytacji, odprężenie psychiczne i jogi.

Tagi: ,